• PEELINGI MEDYCZNE


  PEELINGI MEDYCZNE TO NAJLEPSZE ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE NA JESIENNĄ PORĘ!

  Peeling medyczny jest doskonały dla osób w każdym wieku. Reguluje skórę i ściąga pory, pomaga zachować gładką i promienną cerę, po trzydziestce poprawia odcień i ujednolica kolor skóry oraz pozwala na ekspresową odnowę skóry dojrzałej. Szczególnie polecany jest wówczas, gdy skóra jest bardzo zaniedbana i wymaga natychmiastowej rewitalizacji.

  Peelingi mają bardzo korzystne działanie na skórę właściwą, prowadzą do zwiększenia jej grubości bez wywoływani stanu zapalnego. Równolegle obserwuje się zwiększoną produkcję włókien kolagenu i mukopolisacharydów, co prowadzi do zatrzymania wody w głębi skóry, spłycenia zmarszczek, a także długofalowej poprawy wyglądu skóry.

  Klinika BBC zaprasza serdecznie na ekskluzywne zabiegi kwasami najlepszych profesjonalnych firm XYLOGIC, Filorgia, NATINUEL, Christina, MEDI DERM, dermaQUEST. Obecnie posiadamy wszystkie dostępne preparaty do przeprowadzania każdej kuracji w zalezności od potrzeby skóry – odmłodzenie, zniwelowanie zmarszczek, usunięcie przebarwień, plam starczych i posłonecznych, napięcie skóry poprzez poprawę owalu skóry, zmniejszenie porów, rozjaśnienie skóry.

  Peelingi chemiczne, które wykonujemy zwane inaczej eksfoliacją są to zabiegi dzięki którym dochodzi do złuszczania naskórka na różnych poziomach w zależności od rodzaju preparatu i intensywności zabiegu, który jest dostosowany do stanu skóry.

  Ogólne wskazania do zabiegów:

  EFEKTY ZABIEGÓW:
  Zabiegi polegają na kontrolowanym niszczeniu zmian chorobowych lub wad kosmetycznych znajdujących się w naszym naskórku lub jednocześnie w naskórku i skórze właściwej.
  W odróżnieniu od tradycyjnego domowego peelingu pozwala rozprawić się z niemal wszystkimi problemami naszej skóry. Zabiegi wykonuje się w seriach najczęściej po 4-6 zabiegów, w zależności od potrzeby i problemu skóry.

  Dane teleadresowe  ul. Komisji Edukacji Narodowej 15
  02-797 Warszawa - Kabaty
  stacja metra Kabaty (100m od stacji)

  tel. 222 131 666
  kom. 601 89 89 83
  © 2011 Butterfly Body Clinic - Klinika kosmetyki profesjonalnej i skutecznego odchudzania Realizacja: rychlak.design