• NOWOŚĆ! PEELING PEPTYDOWY


  NOWOŚĆ!

  PELLING PEPTYDOWY DERMAQUEST 

  Laboratorium DermaQuest™ Skin Therapy , to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientek. Silna koncentracja najbardziej pożądanych składników aktywnych, synergia działania, inspiracja rozwojem i nauką oraz brak parabenów stawiają markę na bardzo wysokim poziomie zaawansowania.

   

  PEELING PEPTYDOWY nazywany alternatywą botoksu. Alfahydroksykwasy (kwas glikolowy, salicylowy, mlekowy) zostały połączone z substancjami aktywnymi takimi jak neuropeptyd Argileine, która jest skróconą formą toksyny botulinowej i działa na podobnej zasadzie i działa na podobnej zasadzie oraz Matrixyl, którego działanie daje taki rezultat jak po stosowaniu czystego retinolu.

   

   

  Jest to idealny zabieg dla skór z utratą jędrności, ze zmarszczkami grawitacyjnymi i mimicznymi, również w okolicy oczu. Wyrównuje powierzchnię skóry, ujednolica jej koloryt. W gabinecie, oprócz zasadniczego peelingu, wykonujemy dalszą pielęgnację polegającą na wprowadzeniu serum depigmentującego, nawilżającego oraz specjalnej masce podnoszącej owal twarzy.

  Najlepsze efekty są widoczne po wykonaniu serii, ok. 6 zabiegów co 7 – 10 dni, dwa razy w roku. Podczas trwania kuracji niezbędna jest ochrona przeciwsłoneczna, czyli stosowanie preparatów zawierających filtryUV. Peeling peptydowy można wykonać z użyciem specjalnego mikrorolera. MicroRoller jest to narzędzie przeznaczone do wykonania mikro nakłuć naskórka i utworzenie sieci mikrokanalików, za pomocą cienkich, krótkich igieł. Celem masażu mikrorolerem jest pobudzenie kluczowych komórek skóry do pracy oraz głębsze wnikanie substancji aktywnych nakładanych na jej powierzchnię. Dzięki zastosowaniu mikrorolera rezultaty terapeutyczne uzyskiwane są w krótszym czasie, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i zdrowia pacjentów.

  cena pojedynczego zabiegu od 300 zł
  jednorazowa cena rollera do zabiegów 150 zł

  Dane teleadresowe  ul. Komisji Edukacji Narodowej 15
  02-797 Warszawa - Kabaty
  stacja metra Kabaty (100m od stacji)

  tel. 222 131 666
  kom. 601 89 89 83
  © 2011 Butterfly Body Clinic - Klinika kosmetyki profesjonalnej i skutecznego odchudzania Realizacja: rychlak.design