• ZABIEG NA TWARZ Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI


  NOWOŚĆ! SIŁA KOMÓREK MACIERZYSTYCH

   

  Hit światowej kosmetologi już w Polsce. Poczuj odmładzającą siłę komórek macierzystych w Klinice BBC. Zabieg sprawi że poczujesz się naprawdę wspaniale a skóra odzyska swój blask, będzie odżywiona i odmłodzona oraz napięta. Odmładzająca siła komórek macierzystych zamknięta jest w liposomach roślinnych o ogromnym potencjale odżywczym który przedłuża młodość i witalność skórze.

  odmładzającą siłę komórek macierzystych – wybierz się na zabieg STEM-LIFT w Instytucie Dermika Salon&Spa. Zamknięte w liposomach roślinnych mają potencjał biologiczny pozwalający przedłużyć młodość skóry, poprawić jej wygląd i opóźnić procesy starzenia.

  Zabieg polecany jest paniom w wieku 35+, możn

  http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/sila-komorek-macierzystych-czyli-odmladzajacy-zabieg-stem-lift_36575.html

  Laboratorium DermaQuest™ Skin Therapy , to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów Kliniki BBC. Silna koncentracja najbardziej pożądanych składników aktywnych, synergia działania, inspiracja rozwojem i nauką oraz brak parabenów stawiają markę na bardzo wysokim poziomie zaawansowania.

   

  PEELING Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI  TO NAJNOWOCZEŚNIEJSZA FORMA PIELĘGNACJI ODMŁADZAJĄCEJ W KOSMETOLOGII.

  • opóźnia starzenie się skóry
  • uelastyczni skórę
  • działa przeciwzmarszczkowo
  • efektywnie redukuje zmarszczki
  • wzmacnia funkcje ochronne skóry
  • mocno regeneruje, nawilża i odżywia skórę
  • zwalcza oznaki zmęczenia skóry
  • minimalizuje wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych

  Zabieg  polega na użyciu zamkniętych w liposomach roślinnymi komórek macierzystych, których potencjał biologiczny pozwala przedłużyć młodość skóry i poprawić jej wygląd. Zastosowane w zabiegu preparaty zaprojektowano tak, by wykorzystać cały cenny materiał biologiczny, zgromadzony w roślinnych komórkach macierzystych.Wyrównuje powierzchnię skóry, ujednolica jej koloryt. Podczas zabiegu po peelingu, wykonujemy dalszą pielęgnację polegającą na wprowadzeniu serum nawilżającego oraz specjalnej masce podnoszącej owal twarzy.

  Najlepsze efekty są widoczne po wykonaniu serii, ok. 6 zabiegów co 7 – 10 dni, dwa razy w roku.

   

  cena pojedynczego zabiegu  330 zł

  Dane teleadresowe  ul. Komisji Edukacji Narodowej 15
  02-797 Warszawa - Kabaty
  stacja metra Kabaty (100m od stacji)

  tel. 222 131 666
  kom. 601 89 89 83
  © 2011 Butterfly Body Clinic - Klinika kosmetyki profesjonalnej i skutecznego odchudzania Realizacja: rychlak.design