• MIKRODERMABRAZJA


   

  MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

  Mikrodermabrazja jest zabiegiem bezpiecznym, który poprawia funkcjonowanie skóry. Zabieg stymuluje naturalny wzrost komórek, wzrost ilości kolagenu i elastyny. Skóra staje się gładsza, równiejsza, zmniejszają się rozszerzone pory, łojotok, ilość zaskórników, prosaków, poprawia się koloryt skóry, wygładzają się drobne zmarszczki.

  Mikrodermabrazja jest popularnym rodzajem peelingu mechanicznego. Urządzenie wykorzystuje specjalne głowice, których końcówki pokryte są kryształkami naturalnego diamentu.

  Zabieg zmniejsza suchość skóry, wygładza jej powierzchnię, zwłaszcza u osób mających tendencję do tworzenia się zarówno powierzchownych jak i głębszych zmarszczek oraz blizn. Niewątpliwą zaletą mikrodermabrazji jest również to, iż nie wymaga rezygnacji z codziennego trybu życia i wyłączenia z pracy zawodowej. Po zabiegu wskazane jest stosowanie aktywnych preparatów głęboko nawilżających. Ich zadaniem jest stymulowanie metabolizmu komórek oraz poprawa nawilżenia.

  Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się wygładzona a zmarszczki wyraźnie spłycone. Podczas kolejnego zabiegu efekty się potęgują, skóra jest coraz bardziej gładka, napięta, eslastyczna, nabiera zdrowego kolorytu.

  Mikrodermabrazja zalecana jest na:

  Zabieg można wykonywać co 7-10 dni, w serii kilku zabiegów. Najlepsze efekty zabiegu uzyskuje się wykonując mikrodermabrazję wraz z zabiegiem z kwasem migdałowym.

  ZABIEG MIKRODERMABRAZJI 170 zł

  Dane teleadresowe  ul. Komisji Edukacji Narodowej 15
  02-797 Warszawa - Kabaty
  stacja metra Kabaty (100m od stacji)

  tel. 222 131 666
  kom. 601 89 89 83
  © 2011 Butterfly Body Clinic - Klinika kosmetyki profesjonalnej i skutecznego odchudzania Realizacja: rychlak.design