• BioRad- medyczny lifting skóry


  NOWOŚĆ! THERMOLIFTING BioRad- medyczny lifting skóry

  JEDYNE CERTYFIKOWANE URZĄDZENIE MEDYCZNE BIORAD RF DO BEZINWAZYJNEGO LIFTINGU CIAŁA

  BioRad to wszechstronny lifting termiczny. Z wiekiem drastycznie spada ilość kolagenu w skórze. Pojawiają się zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna wiotczeć, traci elastyczność i staje się coraz bardziej podatna na działanie siły grawitacji. Proces ten można jednak powstrzymać, a istniejące już zwiotczenia i niedoskonałości zlikwidować za pomocą zabiegu wykonywanego przy pomocy Thermoliftingu BioRad.

  Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

  Pierwsze efekty terapii Thermoliftingu BioRad są natychmiastowe i wynikają z przebudowy struktury białkowego rusztowania naszej skóry.  Natychmiastowy termo-skurcz istniejących w skórze włókien kolagenu zapewnia efektu już w dniu zabiegu. Powstawanie nowych włókien kolagenu – neokolagenogeneza zachodzi od 1-6 miesięcy i to właśnie ten proces zapewnia długotrwałe i naturalne efekty na lata. Zaleca się wykonywanie Thermoliftingu w serii średnio 3-6 zabiegi w 14dniowych odstępach.

   

      Efekty zabiegów:

   

  Promocja!!!

  4 zabiegi na brzuch 1.600 zł 

  Ujędrnienie i wzrost napięcia skóry

  Likwidacja obwisłości skóry

  Wzmożona produkcja kolagenu

  Podniesienie skóry na brzuchu

  Poprawa wyglądu skóry

  Uelastycznienie skóry

  Na jakie obszary stosuje się Thermolifting BioRad i dla kogo jest przeznaczony?

  Ogromną zaletą  BioRad jest to, że skutecznie działa na wszystkie partie ciała, gdzie skóra potrzebuje ujędrnienia. Dlatego właśnie znakomicie sprawdza się na skórze dłoni czy brzucha, ramion, pośladków czy nóg. Zabieg polecany jest profilaktycznie dla osób między 25-35 rokiem życia (1-2 zabiegi). Seria zabiegów na większy problem np. lifting twarzy – przeznaczona jest dla osób po 35. roku życia. Rekomenduje się powtórzenie sesji co 2lata. Codzienna prawidłowa pielęgnacja skóry i odpowiednia suplementacja w postaci zdrowej diety na pewno pomoże utrzymać efekty kuracji na dłużej.

   

  Zasada działania ThermoliftingBioRad?

  Efekt termiczny, zachodzący w dolnych warstwach skóry, powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich natychmiastowym obkurczeniem się do pierwotnej długości (widoczne w trakcie i bezpośrednio po zabiegu). W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, wiotkości zostają wygładzone, co widać już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu. Drugim, długofalowym skutkiem zabiegu, jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu ilość kolagenu wzrasta o około 30 proc., co  daje efekt zwiększenia gęstości skóry i liftingu. Proces tworzenia kolagenu (neokolagenogeneza) następuje stopniowo, stąd końcowy i trwały efekt odmłodzenia i liftingu skóry uzyskujemy 3-6 miesięcy po zabiegu.

  Czy zabiegi Thermoliftingu BioRad są bezpieczne?

  BioRad, w oparciu o zaawansowaną technologię ART (Automatic Resistance Test), działa na skórę za pośrednictwem energii o częstotliwości fal radiowych 1,15 MHz, w trybie pracy impulsowej lub ciągłej. Unikalny system chłodzenia tkanki, regulowana częstotliwość emisji energii i podwójne katodowe elektrody bierne okazały się rewelacyjnym rozwiązaniem dla bezpiecznej, skutecznej i komfortowej redukcji zmarszczek, liftingu skóry i zabiegów modelowania sylwetki.

   

  Dane teleadresowe  ul. Komisji Edukacji Narodowej 15
  02-797 Warszawa - Kabaty
  stacja metra Kabaty (100m od stacji)

  tel. 222 131 666
  kom. 601 89 89 83
  © 2011 Butterfly Body Clinic - Klinika kosmetyki profesjonalnej i skutecznego odchudzania Realizacja: rychlak.design