• Suplementy diety


  DETOX-JEDNODNIOWA KURACJA OCZYSZCZAJĄCA

  Celem zabiegu jest oczyszczenie organizmu z toksyn, zalegających produktów przemiany materii, poprawę pracy jelit przy pomocy specjalnych kosmeceutyków. Preparat zawiera wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego wspomagające oczyszczanie organizmu: m.in. wyciągi z owoców cytryny, papai, ekstrakt z pestek dyni oraz wyciąg z siemienia lnianego. Stosujemy najlepiej raz na pół roku, trudnych przypadkach – raz na trzy miesiące.

  Detox trwa 1 dzień (sobota). Ważne by zarówno ten, jak i następny dzień był wolny od zajęć (możliwe częste wizyty w toalecie). Z reguły więc najlepiej wykonać detox w sobotę.

   

  KOKTAIL ODCHUDZAJĄCY 

  Koktail AZ Diet -formuła zrównoważona. Preparat dietetyczny o zrównoważonej formule. Dostępny w czterech smakach słodkich: czekolada, truskawka, kawa, wanilia i w dwóch smakach słonych: pory z kurczakiem i pomidor z tymiankiem.

   

  NAJWIĘKSZY HIT W ODCHUDZANIU

  ODCHUDZAJĄCY ELIKSIR AZ-DIET Z ALG MORSKICH

  Naturalna formuła wspomagająca odchudzanie – stymuluje rozkład tłuszczów, ułatwia ewakuację toksyn, działa regenerująco. Eliksir zawiera dwa gatunki alg o właściwościach oczyszczająco-regenerujących i przyspieszających proces spalania tłuszczów.

   

   TABLETKI WSPOMAGAJĄCE ODCHUDZAJĄCE 

   

  Kapsułki z algami na bazie naturalnej formuła wspomagająca odchudzanie – działa odżywczo, zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza spalanie tłuszczów. Zawiera cztery gatunki alg oraz łatwo przyswajalne witaminy z grupy B i witaminę PP.

   

  Dane teleadresowe  ul. Komisji Edukacji Narodowej 15
  02-797 Warszawa - Kabaty
  stacja metra Kabaty (100m od stacji)

  tel. 222 131 666
  kom. 601 89 89 83
  © 2011 Butterfly Body Clinic - Klinika kosmetyki profesjonalnej i skutecznego odchudzania Realizacja: rychlak.design