• Klinika BBC gwarancja efektów


  Jesteśmy z Wami już ponad 5 lata! To wspaniałe uczucie.

  Nie sposób policzyć wszystkich kilogramów i centymetrów zgubionych przez nasze klientki, postanowiliśmy jednak z okazji naszych urodzin dokonać małego zestawienia. Przyjrzyjmy się wynikom uzyskanym dzięki pracy naszego dietetyka oraz dzięki zabiegom odchudzającym w Klinice BBC. My nie jesteśmy zaskoczeni rezultatami, ale Ciebie zadziwią!

  .

  Zaczniemy od tego, że Nasza Klinika BBC została wyróżniona i nagrodzona przez czasopismo Bussinesswoman&life jako najlepsza Klinika Odchudzania i za statuetkę Wam drodzy klienci bardzo dziękujemy.

  .

   

   

   

   

  Efekty odchudzania naszych klientek Kliniki BBC.

  Dla niewtajemniczonych przypomnimy pokrótce co oferuje nasza klinika BBC. Porady dietetyka, psychodietetyka i biotechnologa w sprawach odchudzania, zdrowego odżywiania, wsparcie w procesie zmiany nawyków żywieniowych, wsparcie psychologiczne i coaching w celu zwiększenia skuteczności procesu odchudzania oraz zabiegi wspomagające odchudzanie, modelowanie sylwetki i ujędrnianie ciała.

   

  W Klinice BBC można skorzystać z najnowocześniejszych zabiegów odchudzających dostępnych na naszym rynku. Mogą być to zabiegi o dużej intensywności, które pozwalają schudnąć i pozbyć się cellulitu w bardzo szybkim czasie np.NOwość – Laser z technologią HIFU REVYOUTH PowerStar, Kriolipoliza Proshock Ice, liposukcja ultradźwiękowa Lipo-X , kawitacja Cavi-Lipo, czyli lipoliza bez skalpela, thermolifting Biorad, lifting DermaPen, RF Frakcyjny mikroigłowy PINXEL, Karboksyterapia CO2,  Endermologia LPG, Body Slimming, elektrostymulacja.

  Chcemy pokazać nasze statystyki i przyjrzyjmy się wynikom konkretnej osoby. Pod lupę bierzemy walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej, którą podjęły nasze przykładowe klientki.

   

   

  Pani Wanda – lat 38, wzrost 162cm, waga poczatkowa 78kg, obwód w pasie 82cm

   

   

  Pani Krystyna – lat 53, wzrost 166cm, waga początkowa – 90kg,obwód w pasie 92cm

   

   

   

  Pani Monika – lat 35, wzrost 171cm, waga początkowa – 96kg, obwód w pasie 104cm

   

   

   

  Przeanalizowaliśmy pomiary wszystkich naszych klientek wykonywane przed i po wykonaniu zabiegów odchudzających Proshock Ice. Aby zachować pełną dokładność, brzuch mierzymy w trzech strefach. Najwyższa to żołądek, na wysokości pępka – talia i w okolicy znienawidzonej oponki – brzuch. Wyniki są zaskakujące. Zaledwie po 8 sesjach, które nie wymagają od klientki żadnego wysiłku fizycznego średnia utrata centymetrów w okolicy brzucha to aż 3 cm! Pamiętajmy, że średnia jest zestawieniem najlepszych i najgorszych wyników. Niektóre Panie w ciągu miesiąca tracą nawet 8 cm!

  W wyższych partiach brzucha średnie zmniejszenie obwodu to 2,5 cm. W biodrach i udach klientki traciły średnio 2 cm.

  Pamiętajmy! Wszystko to po miesiącu zabiegów, które odbierane są jako czysty relaks.

   

  Dane teleadresowe  ul. Komisji Edukacji Narodowej 15
  02-797 Warszawa - Kabaty
  stacja metra Kabaty (100m od stacji)

  tel. 222 131 666
  kom. 601 89 89 83
  © 2011 Butterfly Body Clinic - Klinika kosmetyki profesjonalnej i skutecznego odchudzania Realizacja: rychlak.design