• DIETETYKA


                  Odchudzanie zaczyna się w głowie!

  Zdrowie oraz dobre samopoczucie to jedne z naszych najważniejszych priorytetów. Dlatego też ważne jest by nigdy nie były one przez nas zaniedbywane. Dowiedz się co robimy by Twoja dieta była skuteczna, a samopoczucie poprawiało się z dnia na dzień!

   

  Chcemy byś wsłuchał się sam w siebie i zrozumiał sygnały, które wysyła Twoje ciało. To ważny element bez względu na to jaką dietę chcesz zastosować.
  Podczas układania diet wykorzystujemy zasady zdrowego odżywiania zgodne z zaleceniami Instytut Żywności i Żywienia oraz wiedzę z zakresu biotechnologii i fizjologii człowieka.

   

   

  Dieta dobierana jest indywidualnie na podstawie potrzeb danego pacjenta, wieku, płci, pracy, którą wykonuje oraz ilości aktywności fizycznej.


  Łącząc racjonalne odżywianie z  aktywnością fizyczną dobraną na podstawie preferencji danego pacjenta to gwarancja uzyskania najlepszych rezultatów w walce z nadwagą i otyłością.

   

  Wiedza to klucz do sukcesu! Nasze diety to nie tylko ułożenie planu żywnościowego, ale także informowanie naszych pacjentów o tym jak dokonywać wyboru odpowiednich produktów żywnościowych podczas zakupów

   

  Układamy indywidualne diety dla osób odchudzających się, przyszłych mam, mam karmiących, osób chorych i dzieci.

   

   

  Oprócz opieki dyplomowanego dietetyka, psychodietetyka, Klinika BBC prowadzi również indywidualne warsztaty coachingowe.

   

  zapraszamy

  Dane teleadresowe  ul. Komisji Edukacji Narodowej 15
  02-797 Warszawa - Kabaty
  stacja metra Kabaty (100m od stacji)

  tel. 222 131 666
  kom. 601 89 89 83
  © 2011 Butterfly Body Clinic - Klinika kosmetyki profesjonalnej i skutecznego odchudzania Realizacja: rychlak.design