• NIELIMITOWANA ENDERMOLOGIA LPG


  NIELIMITOWANA ENDERMOLOGIA LPG PRZEZ 6-MCY 

  TYLKO ZA 2500 ZŁ

  Klinika BBC na dla Was wspaniała promocję nielimitowanej Endermologii!!!

  Z okazji 5 lecia istnienia naszej Kliniki chcąc podzielić się naszym doświadczeniem i wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów proponujemy promocję jakiej jeszcze nigdy nie było!!!  Nielimitowane zabiegi oryginalną Endermologią LPG na ciało w cenie 2500 zł!!!

  To ulubiony zabieg naszych klientek. Swoją popularność zawdzięcza wielu gwiazdom zarówno na świecie jak i w Polsce. Jest idealnym zabiegiem na wiosnę do modelowania i wyszczuplania sylwetki. Wyobraź sobie że przez pół roku przychodzisz na zabiegi endermologii, bez liczenia i zastanawiania się ile zabiegów Ci jeszcze zostało do końca karnetu!

  Szczegóły promocji:

  – Przez okres 6 miesięcy będziesz mogła przychodzić na zabiegi na ciało 2 razy w tygodniu.

  – Zabieg zawsze będzie trwał 35 min

  - Podczas każdego zabiegu Twoje ciało będzie masowane oryginalnym urządzenia Endermologie LPG

  – Twoje ciało będzie coraz jędrniejsze, smuklejsze i pozbawione cellulitu,

  - W pakiecie będziesz miała zapewnione zabiegi podtrzymujące efekt wyszczuplenia, tak potrzebne przy tego typu zabiegach,

  – Cena pakietu Nielimitowanej Endermologii bez promocji wynosi ok 4800zł

  Endermologia to zabieg wykonywany za pomocą urządzenia posiadającego końcówki ze specjalnymi rolkami zamkniętymi w hermetycznej komorze. Endermologię stosuje się głównie w zmniejszaniu miejscowych otłuszczeń, w leczeniu rozstępów i cellulitu. Endermologie to najnowocześniejsza i najbardziej znana metoda odchudzania Gwiazd. Jest uznana za najlepszą  metodę walki z nadwagą i cellulitem poprzez modelowanie sylwetki. Seria zabiegów Endermologii daje pewność, że Twoja figura będzie szczuplejsza, ciało jędrniejsze a ciało zmniejszy się nawet o 2 rozmiary mniej !!!!

   

  Dane teleadresowe

  © 2011 Butterfly Body Clinic - Klinika kosmetyki profesjonalnej i skutecznego odchudzania Realizacja: rychlak.design